Masaż przy wykorzystaniu bańki chińskiej, masaż wyszczuplający i modelujący ciało

Masaż bańką chińską - naturalna metoda na walkę z cellulitem

Masaż przy wykorzystaniu bańki chińskiej, masaż wyszczuplający i modelujący ciało
21/9/2022

Masaż bańką chińską to naturalny sposób na walkę z cellulitem i innymi oznakami starzenia skóry. Efekty są widoczne już po kilku zabiegach. Ma on znaczący efekt dla kondycji skóry i ujędrnienia sylwetki, a także poprawia krążenie i ogólną wydolność organizmu. Warto więc pomyśleć o masażu, gdy borykamy się z problemami ze skórą - np. po ciąży lub po utracie masy ciała.

 

Opis masażu bańką chińską

Bańka chińska to idealna odskocznia od stresu, jak również pomoc w leczeniu wielu dolegliwości. Technika masażu została zaczerpnięta z medycyna tradycyjnej – ludowej. W dzisiejszych czasach masaż bańką chińską ma zastosowanie w lecznictwie oraz kosmetologii. Bańki chińskie wykonane są ze specjalnego tworzywa (najczęściej z silikonu lub gumy). Masaż niweluje dolegliwości bólowe, związane np. z bólem w obrębie kręgosłupa czy też bólami migrenowym. Idealnie sprawdza się w walce z cellulitem, modeluje sylwetkę i zwiększa elastyczność skóry. Dodatkowo stymuluje krążenie krwi i limfy.

Masaż bańką chińską: sposób na walkę z cellulitem

Masaż może znacznie poprawić wygląd i jakość skóry w danym obrębie ciała. To sposób na walkę z cellulitem, brakiem elastyczności skóry, zmniejszeniem rozstępów, zmniejszenie napięcia mięśniowego, a także poprawienie wyglądu i jakości skóry, która będzie miała ładniejszy koloryt.

 

Osiągnięcie efektu po kilku masażach bańki chińskiej.

Wykonanie serii masaży przy użyciu bańki chińskiej zmniejsza widoczność cellulitu, wygładza skórę i pozwala na jej odnowę. To dobry wybór na działanie przeciwstarzeniowe przy jednoczesnym zmniejszeniu innych problemów ze skórą, takich jak wiotkość czy rozstępy. Dodatkowo stymuluje krążenie krwi oraz przepływ limfy.

 

Kiedy lepiej nie wykonywać masażu bańką chińską?

Do głównych przeciwskazań  masażu bańkami zaliczamy:

- ciąża,

- żylaki,

- choroby skóry (np. stany zapalne),

- menstruacja,

- choroby serca,

- cera naczynkowa.

 

Podsumowanie

Masaż bańką chińską jest odpowiednim sposobem na walkę z cellulitem i innymi oznakami starzenia skóry. Efekty są zauważalne już po kilku zabiegach. Do głównych zalet zaliczamy widoczną redukcję tzw. skórki pomarańczowej oraz ujędrnienie skóry. Masaż ma również właściwości lecznicze oraz relaksacyjne.

W naszym ośrodku SORNO Milanówek masaże bańką chińską wykonywane są przez certyfikowanych masażystów.

Zapisy pod numerem telefonu:

+22 724 98 00

Masaż bańką chińską - naturalna metoda na walkę z cellulitem

Szkoła Rodzenia Milanówek
ikona facebookaikona TwitterO autorze...