recepcja sorno kids

SORNO KIDS w Milanówku

Profesjonalny gabinet fizjoterapii dziecięcej i pediatrii.

recepcja sorno kidsi balony

Rehabilitacja niemowląt i dzieci

W nowoczesnym centrum rehabilitacji dla dzieci SORNO KIDS w Milanówku pomagamy małym pacjentom zapomnieć o bólu i trudnościach z poruszaniem się.
 
Nasza specjalność to diagnostyka i terapia niemowląt, dzieci i młodzieży.
W rehabilitacji pediatrycznej stosujemy najnowsze metody rehabilitacji dzieci, takie jak terapia NDT Bobath, metoda Vojty, FITS czy PNF.
 
Terapię dzieci prowadzimy w przyjaznej i spokojnej atmosferze, aby doświadczony terapeuta mógł wyćwiczyć z dzieckiem prawidłowe nawyki ruchowe.

22 390 31 31Zapisy online

Zabiegi dostępne w SORNO KIDS

W SORNO KIDS w Milanówku dostępna jest już fizjoterapia dziecięca usprawniająca wykonywanie codziennych czynności, pourazowa i neurologiczna. Specjalizujemy się w diagnozie i leczeniu wad narządu ruchu u dzieci i niemowląt.  Oferujemy bilanse ortopedyczne i opiekę lekarza neurologa dziecięcego.  Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i rehabilitacyjnym oraz szeroką gamą zabiegów kluczowych podczas rehabilitacji dzieci.

settings_accessibility

Integracja sensoryczna

CMR SORNO KIDS to miejsce, do którego można udać się z dzieckiem w celu uzyskania pomocy terapeuty integracji sensorycznej, który na podstawie uzyskanych danych dobierze odpowiednią metodę terapii.

Więcej informacji...
fullscreen_exit

Kinesiotaping

Plastry kinesiotape są wykorzystywane jako forma wspomagająca terapie tkanek miękkich świetnie działają przy opuchliznach i świeżych urazach ortopedycznych

Więcej informacji...
accessibility_new

Konsultacja Logopedyczna

Z konsultacji logopedycznej dla dzieci można skorzystać w Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym SORNO KIDS, zlokalizowanym w Milanówku. Nasi specjaliści biorą pod opiekę dzieci z miasta oraz okolicznych miejscowości, takich jak Grodzisk Mazowiecki.

Więcej informacji...
star_rate

Konsultacja Neurologa Dziecięcego

Zdrowie najmłodszych jest dla nas najważniejsze, dlatego wykwalifikowany zespół neurologiczny jest w stanie ocenić zarówno stan zdrowia jak i rozwój najmłodszych dzieci.

Więcej informacji...

Nasi specjaliści w SORNO KIDS

Nasz zespół stanowią sprawdzeni lekarze specjaliści i doświadczeni fizjoterapeuci dziecięcy.  Gwarantują oni najnowocześniejsze metody terapii ruchowej dobranej do potrzeb dziecka i miłą atmosferę, zachęcającą je do czynnego uczestnictwa w rehabilitacji.

USG
Neurologopeda
Instruktor jogi lyengara
Joginka
Terapeuta SI
Masażysta
Chirurgia kręgosłupa
Pielęgniarz
Fizjoterapeuta
Marketing Manager
Koordynator POZ
Osteopata
Masażystka
Pielęgniarka Szkolna
Położna
Specjalista ds. obsługi klienta
Kierownik rejestracji
Kierownik
Specjalista ds. Marketingu
Manager Placówki
Dyrektor
Pielęgniarka
Lekarz Rehabilitacji Medycznej
Joga
Integracja sensoryczna
Koordynator Medyczny
Logopeda
Administracja
Alergolog
Ortopeda Dziecięcy
Psycholog
Fizjoterapeuta Neurologiczny
Fizjoterapeuta Pediatryczny
Fizjoterapeuta Neuro-Ortopedyczny
Chirurg ogólny
Lekarz POZ
Dermatolog
Dietetyk
Ginekolog
Endokrynolog
Laryngolog
Okulista
Lekarz Medycyny Pracy
Pulmonolog
Urolog
Radiolog
Logopeda Dziecięcy
Pediatra
Neurolog Dziecięcy
Kardiolog
Ortopeda
Reumatolog
Neurochirurg
Neurolog

skontaktuj się z nami

Małe czy duże kontuzje - wszystkie mają bezpośredni wpływ na Twoje codzienne życie.  
Nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci są tutaj po to, aby dotrzeć do źródła Twojego dyskomfortu i zapewnić skuteczną i trwałą terapię.

Najnowsze Artykuły na blogu

Najświeższe wiadomości ze świata fizjoterapii i rehabilitacji. Edukujemy i wspomagamy Twoją terapię.

zegar ikona
11/8/2023
kategoria ikona

Facemodeling Program w SORNO Milanówek

Facemodeling Program to naturalny sposób odmładzania i pielęgnacji skóry z jednoczesnym dbaniem o zdrowie. Czerpie m.in. z hinduskiej ajurwedy i medycyny chińskiej, akupresury, osteopatii.

zegar ikona
11/8/2023
kategoria ikona
Rehabilitacja

Ból głowy - jakie są jego przyczyny i jak skutecznie się jego pozbyć?

Ból głowy może mieć wiele przyczyn i często jest to efekt interakcji różnych czynników. Przeczytaj artykuł, poznaj przyczyny bólu głowy oraz skuteczne metody jego zmniejszania i usuwania.

zegar ikona
11/8/2023
kategoria ikona
Rehabilitacja

Fizjoterapia, a problemy związane z pracą przy biurku

Odkryj, jak fizjoterapia może być Twoim sojusznikiem w walce z bólem i dyskomfortem związanym z pracą przy biurku. Dowiedz się, jak poprawić postawę, wykonać skuteczne ćwiczenia rozluźniające i wzmacniające, oraz skorzystać z terapii manualnych, by cieszyć się komfortem i efektywnością.

zegar ikona
11/8/2023
kategoria ikona
Rehabilitacja

Jak skutecznie rehabilitować ból łokcia?

Ból w łokciu może być uciążliwym problemem, który często wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie. Może ograniczać naszą zdolność do wykonywania prostych czynności, takich jak podnoszenie przedmiotów czy pisanie. Warto zrozumieć, czym jest spowodowany ból w łokciu i jak można skutecznie go leczyć.

Galeria SORNO KIDS Milanówek

Zajęcia w naszym centrum medyczno-rehabilitacyjnym  dla dzieci prowadzone są w przyjaznej  atmosferze sprzyjającej komfortowi i rozwojowi dziecka.    Terapia jest dobierana odpowiednio do wieku dziecka, stanu zdrowia i umiejętności małego pacjenta.  Wdrożona odpowiednio wcześnie rehabilitacja dziecka umożliwia uniknięcie zwiększenia się dolegliwości i pogłębienia wad postawy.

No items found.