Rehabilitacja w Sorno Milanówek

Nowoczesny gabinet fizjoterapii i rehabilitacji tworzony
przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

Gdzie Cię boli?

Jeżeli cierpisz z powodu ostrego, przewlekłego bólu, albo niedawnego urazu, fizjoterapia może Ci pomóc.  Dobry fizjoterapeuta nie tylko pomoże Ci pozbyć się dyskomfortu, ale też znajdzie jego przyczynę, aby ból już nigdy nie powrócił.  

Przedstawimy Ci plan rehabilitacji stworzony  specjalnie dla Ciebie i dostosowany do Twojego stylu życia, abyś łatwo mógł wkomponować go w plan dnia.

W SORNO w Milanówku znajdziesz specjalistów, którzy pomogą Ci w leczeniu kontuzji, rehabilitacji po urazach, leczeniu bólu kręgosłupa i innych dysfunkcji narządu ruchu.

Prawdopodobnie mamy tutaj  najlepszy oddział ortopedii w Milanówku i okolicach.   Pomożemy Ci pozbyć się bólu i odzyskać dawną sprawność.

22 724 98 00Zapisy online

Zabiegi dostępne w SORNO Milanówek

W SORNO znajdziesz ekspertów fizjoterapii  z każdej dziedziny, czy to będzie ortopedia, rehabilitacja po urazach, leczenie kontuzji, leczenie bólu kręgosłupa, bólu po zabiegach operacyjnych i złamaniach, neurochirurgia,  czy też inna forma terapii.  Z nami Twoja rehabilitacja będzie szybka i skuteczna.

face_3

Masaż blizny po cięciu cesarskim

Warto zadbać o bliznę po cesarskim cięciu, gdyż powinna stać się mniej widoczna i bardziej elastyczna. Pracę nad blizną możemy rozpocząć dopiero po upływie co najmniej sześciu tygodni od porodu.

Więcej informacji...
face_6

Ajurwedyjski masaż ciała

Ajurwedyjski masaż całego ciała to głęboko relaksujący i oczyszczający masaż, który może pomóc w zapobieganiu negatywnym skutkom stresu i polepszyć jakość głębokiego snu.

Więcej informacji...
face_2

Ajurwedyjski masaż głowy

Masaż z użyciem olejków eterycznych to świetny sposób na relaks, redukcję stresu i pomoc w bezsenności. Olejki są dobierane dla każdego pacjenta i mogą pomóc przy łupieżu, wzmocnić włosy lub stymulować ich wzrost. Masaż rozpoczyna się od masażu karku i dekoltu. Nie ma przeciwwskazań do masażu.

Więcej informacji...
face_4

Ajurwedyjski masaż twarzy

Systematyczny masaż odżywia i oczyszcza tkanki, czyniąc cerę promienną i utrzymując właściwe napięcie i elastyczność skóry. Pomaga rozładować napięcie twarzy, wygładzić zmarszczki, reguluje przepływ energii. Dla każdego klienta stosowany jest odpowiedni olejek.

Więcej informacji...
settings_input_component

Elektrostymulacja

Zabieg wykorzystuje właściwości lecznicze energii elektrycznej, Skutecznie obniżając próg bólu

Więcej informacji...
rocket

Fala Uderzeniowa Piezoelektryczna

Zabieg wykorzystuje skupioną falę dźwiękową, przyspieszającą regenracje tkanek miękkich. Zabieg świetnie sprawuje się przy entezopatiach oraz ostrodze piętowej czy łokciu tenisity

Więcej informacji...
connect_without_contact

Fala uderzeniowa

Radialna fala uderzeniowa wykorzystuje działanie fali dźwiękowej stymulując tkanki miękkie do przyspieszonej regeneracji. Bardzo skuteczne działanie w terapii ostróg piętowych i łokcia tenisity.

Więcej informacji...
hive

Joga

Zajęcia pozwalają na naukę prawidłowej postawy, co pozytywnie wpływa na mięśnie oraz stawy. Praktykowanie jogi powoduje zmniejszenie poczucia zmęczenia, wprowadza odprężenie i niweluje stres.

Więcej informacji...

Nasi specjaliści w SORNO Milanówek

Załoga SORNO to tylko sami sprawdzeni i godni zaufania specjaliści, którzy są w pełni zaangażowani w przywrócenie zdrowia pacjentom.  Rehabilitanci w SORNO to prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kursach.  Poznaj wspaniałych fizjoterapeutów, którzy pracują w naszym centrum medyczno-rehabilitacyjnym SORNO w Milanówku.

Lek. Grzegorz Piwowarski

Lek. Grzegorz Piwowarski

Mościska
Milanówek
Stare Babice
Link do profilu
Dr Tomasz Derwinis

Dr Tomasz Derwinis

Mościska
Milanówek
Milanówek Kids
Link do profilu
Jacek Stankiewicz

Jacek Stankiewicz

Mościska
Stare Babice
Milanówek
Milanówek Kids
Link do profilu
Neurologopeda
Instruktor jogi lyengara
Joginka
Terapeuta SI
Masażysta
Chirurgia kręgosłupa
Pielęgniarz
Fizjoterapeuta
Marketing Manager
Koordynator POZ
Osteopata
Masażystka
Pielęgniarka Szkolna
Położna
Specjalista ds. obsługi klienta
Kierownik rejestracji
Kierownik
Specjalista ds. Marketingu
Manager Placówki
Dyrektor
Pielęgniarka
Lekarz Rehabilitacji Medycznej
Joga
Integracja sensoryczna
Koordynator Medyczny
Logopeda
Administracja
Alergolog
Diabetolog
Ortopeda Dziecięcy
Psycholog
Fizjoterapeuta Neurologiczny
Fizjoterapeuta Pediatryczny
Fizjoterapeuta Neuro-Ortopedyczny
Chirurg ogólny
Chirurg naczyniowy / Flebolog
Lekarz POZ
Dermatolog
Dietetyk
Ginekolog
Endokrynolog
Laryngolog
Okulista
Lekarz Medycyny Pracy
Psychiatra
Pulmonolog
Lekarz Rehabilitacji
Urolog
Radiolog
Choroby Metaboliczne
Logopeda Dziecięcy
Pediatra
Neurolog Dziecięcy
Kardiolog
Ortopeda
Reumatolog
Neurochirurg
Neurolog

skontaktuj się z nami

Małe czy duże kontuzje - wszystkie mają bezpośredni wpływ na Twoje codzienne życie.  
Nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci są tutaj po to, aby dotrzeć do źródła Twojego dyskomfortu i zapewnić skuteczną i trwałą terapię.

Najnowsze Artykuły na blogu

Najświeższe wiadomości ze świata fizjoterapii i rehabilitacji. Edukujemy i wspomagamy Twoją terapię.

zegar ikona
9/25/2023
kategoria ikona

Ból głowy - jakie są jego przyczyny i jak skutecznie się jego pozbyć?

Ból głowy może mieć wiele przyczyn i często jest to efekt interakcji różnych czynników. Przeczytaj artykuł, poznaj przyczyny bólu głowy oraz skuteczne metody jego zmniejszania i usuwania.

zegar ikona
8/10/2023
kategoria ikona
Rehabilitacja

Fizjoterapia, a problemy związane z pracą przy biurku

Odkryj, jak fizjoterapia może być Twoim sojusznikiem w walce z bólem i dyskomfortem związanym z pracą przy biurku. Dowiedz się, jak poprawić postawę, wykonać skuteczne ćwiczenia rozluźniające i wzmacniające, oraz skorzystać z terapii manualnych, by cieszyć się komfortem i efektywnością.

zegar ikona
7/6/2023
kategoria ikona
Rehabilitacja

Jak skutecznie rehabilitować ból łokcia?

Ból w łokciu może być uciążliwym problemem, który często wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie. Może ograniczać naszą zdolność do wykonywania prostych czynności, takich jak podnoszenie przedmiotów czy pisanie. Warto zrozumieć, czym jest spowodowany ból w łokciu i jak można skutecznie go leczyć.

zegar ikona
7/13/2023
kategoria ikona
Fizjoterapia 

Dlaczego boli kręgosłup szyjny? Metody skutecznej rehabilitacji.

Ból kręgosłupa szyjnego jest powszechnym problemem, który dotyka wiele osób. Istnieje wiele przyczyn, które mogą prowadzić do dyskomfortu i bólu w tej części kręgosłupa. Warto zrozumieć, dlaczego boli kręgosłup szyjny, aby móc skutecznie radzić sobie z tym problemem.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.