Rehabilitacja w Sorno Milanówek

Nowoczesny gabinet fizjoterapii i rehabilitacji tworzony
przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

Gdzie Cię boli?

Jeżeli cierpisz z powodu ostrego, przewlekłego bólu, albo niedawnego urazu, fizjoterapia może Ci pomóc.  Dobry fizjoterapeuta nie tylko pomoże Ci pozbyć się dyskomfortu, ale też znajdzie jego przyczynę, aby ból już nigdy nie powrócił.  

Przedstawimy Ci plan rehabilitacji stworzony  specjalnie dla Ciebie i dostosowany do Twojego stylu życia, abyś łatwo mógł wkomponować go w plan dnia.

W SORNO w Milanówku znajdziesz specjalistów, którzy pomogą Ci w leczeniu kontuzji, rehabilitacji po urazach, leczeniu bólu kręgosłupa i innych dysfunkcji narządu ruchu.

Prawdopodobnie mamy tutaj  najlepszy oddział ortopedii w Milanówku i okolicach.   Pomożemy Ci pozbyć się bólu i odzyskać dawną sprawność.

Zabiegi dostępne w SORNO Milanówek

W SORNO znajdziesz ekspertów fizjoterapii  z każdej dziedziny, czy to będzie ortopedia, rehabilitacja po urazach, leczenie kontuzji, leczenie bólu kręgosłupa, bólu po zabiegach operacyjnych i złamaniach, neurochirurgia,  czy też inna forma terapii.  Z nami Twoja rehabilitacja będzie szybka i skuteczna.

face_3

Masaż blizny po cięciu cesarskim

Warto zadbać o bliznę po cesarskim cięciu, gdyż powinna stać się mniej widoczna i bardziej elastyczna. Pracę nad blizną możemy rozpocząć dopiero po upływie co najmniej sześciu tygodni od porodu.

Więcej informacji...
face_6

Ajurwedyjski masaż ciała

Ajurwedyjski masaż całego ciała to głęboko relaksujący i oczyszczający masaż, który może pomóc w zapobieganiu negatywnym skutkom stresu i polepszyć jakość głębokiego snu.

Więcej informacji...
face_2

Ajurwedyjski masaż głowy

Masaż z użyciem olejków eterycznych to świetny sposób na relaks, redukcję stresu i pomoc w bezsenności. Olejki są dobierane dla każdego pacjenta i mogą pomóc przy łupieżu, wzmocnić włosy lub stymulować ich wzrost. Masaż rozpoczyna się od masażu karku i dekoltu. Nie ma przeciwwskazań do masażu.

Więcej informacji...
face_4

Ajurwedyjski masaż twarzy

Systematyczny masaż odżywia i oczyszcza tkanki, czyniąc cerę promienną i utrzymując właściwe napięcie i elastyczność skóry. Pomaga rozładować napięcie twarzy, wygładzić zmarszczki, reguluje przepływ energii. Dla każdego klienta stosowany jest odpowiedni olejek.

Więcej informacji...
settings_input_component

Elektrostymulacja

Zabieg wykorzystuje właściwości lecznicze energii elektrycznej, Skutecznie obniżając próg bólu

Więcej informacji...
rocket

Fala Uderzeniowa Piezoelektryczna

Zabieg wykorzystuje skupioną falę dźwiękową, przyspieszającą regenracje tkanek miękkich. Zabieg świetnie sprawuje się przy entezopatiach oraz ostrodze piętowej czy łokciu tenisity

Więcej informacji...
connect_without_contact

Fala uderzeniowa

Radialna fala uderzeniowa wykorzystuje działanie fali dźwiękowej stymulując tkanki miękkie do przyspieszonej regeneracji. Bardzo skuteczne działanie w terapii ostróg piętowych i łokcia tenisity.

Więcej informacji...
hive

Joga

Zajęcia pozwalają na naukę prawidłowej postawy, co pozytywnie wpływa na mięśnie oraz stawy. Praktykowanie jogi powoduje zmniejszenie poczucia zmęczenia, wprowadza odprężenie i niweluje stres.

Więcej informacji...

Nasi specjaliści w SORNO Milanówek

Załoga SORNO to tylko sami sprawdzeni i godni zaufania specjaliści, którzy są w pełni zaangażowani w przywrócenie zdrowia pacjentom.  Rehabilitanci w SORNO to prawdziwi eksperci w swoich dziedzinach, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kursach.  Poznaj wspaniałych fizjoterapeutów, którzy pracują w naszym centrum medyczno-rehabilitacyjnym SORNO w Milanówku.

Konrad Kowalski

Konrad Kowalski

Milanówek
Link do profilu
Sławomir Mihułka

Sławomir Mihułka

Milanówek
Mościska
Link do profilu
Grzegorz Piwowarski

Grzegorz Piwowarski

Mościska
Milanówek
Stare Babice
Link do profilu
Rafał Sotowski

Rafał Sotowski

Mościska
Milanówek
Stare Babice
Link do profilu
Kacper Stankiewicz

Kacper Stankiewicz

Milanówek
Link do profilu
Alexandr  Sheiko

Alexandr Sheiko

Milanówek
Link do profilu
Osteopata
Masażystka
Pielęgniarka Szkolna
Położna
Specjalista ds. obsługi klienta
Kierownik rejestracji
Kierownik
Specjalista ds. Marketingu
Manager Placówki
Dyrektor
Pielęgniarka
Lekarz Rehabilitacji Medycznej
Joga
Integracja sensoryczna
Koordynator Medyczny
Logopeda
Administracja
Alergolog
Diabetolog
Ortopeda Dziecięcy
Psycholog
Fizjoterapeuta Neurologiczny
Fizjoterapeuta Pediatryczny
Fizjoterapeuta Neuro-Ortopedyczny
Chirurg ogólny
Chirurg naczyniowy / Flebolog
Lekarz POZ
Dermatolog
Dietetyk
Ginekolog
Endokrynolog
Laryngolog
Okulista
Lekarz Medycyny Pracy
Psychiatra
Pulmonolog
Lekarz Rehabilitacji
Urolog
Radiolog
Choroby Metaboliczne
Logopeda Dziecięcy
Pediatra
Neurolog Dziecięcy
Kardiolog
Ortopeda
Reumatolog
Neurochirurg
Neurolog

skontaktuj się z nami

Małe czy duże kontuzje - wszystkie mają bezpośredni wpływ na Twoje codzienne życie.  
Nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci są tutaj po to, aby dotrzeć do źródła Twojego dyskomfortu i zapewnić skuteczną i trwałą terapię.

Najnowsze Artykuły na blogu

Najświeższe wiadomości ze świata fizjoterapii i rehabilitacji. Edukujemy i wspomagamy Twoją terapię.

zegar ikona
1/31/2023
kategoria ikona

Skolioza – trójpłaszczyznowe skrzywienie kręgosłupa, zbadaj swoje dziecko.

Skolioza jest powszechnym schorzeniem o którym każdy na pewno słyszał, ale rzadko kto wie jakie naprawdę niesie za sobą zagrożenia i jakim jest typem skrzywienia kręgosłupa. W dzisiejszym artykule postaram się w prosty sposób opisać, jakim problemem ortopedycznym jest skolioza.

zegar ikona
1/31/2023
kategoria ikona
Rehabilitacja

Czym jest metoda NDT Bobath? Co trzeba wiedzieć?

Czy słyszeliście o metodzie NDT Bobath? Jest to terapia ruchowa, która może pomóc niemowlętom i dzieciom z niepełnosprawnościami odzyskać prawidłowe funkcje ruchowe. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej, czym jest metoda NDT Bobath i jak może pomóc Twojemu dziecku.

zegar ikona
1/10/2023
kategoria ikona

Jak skutecznie pozbyć się bólu pięty i ostrogi piętowej?

Ból pięty może być poważnym problemem dla osób go odczuwających, szczególnie podczas wykonywania codziennych obowiązków. Na szczęście istnieje terapia, która może pomóc zmniejszyć dyskomfort związany z bólem pięty – to rehabilitacja falą uderzeniową.

zegar ikona
1/31/2023
kategoria ikona
Rehabilitacja

Co na ból pleców i kręgosłupa? Skuteczne strategie rehabilitacji w celu złagodzenia bólu.

Ból pleców i kręgosłupa jest powszechnym problemem, dotykającym miliony ludzi na całym świecie. Szacuje się, że nawet 80% populacji w pewnym momencie swojego życia doświadczy tego rodzaju bólu. Zrozumienie przyczyn bólu pleców i kręgosłupa jest niezbędne dla prawidłowej diagnozy i leczenia.

Galeria SORNO Malinówek

Zobacz jak wyglądają nasze nowoczesne, przestronne gabinety rehabilitacyjne i sale ćwiczeń i sprawdź, jak pracujemy z pacjentami nad zmianą ich wzorców ruchowych, aby utrwalać efekty terapii.

No items found.