dłonie lekarza i pacjenta obejmujące się

Nasza kadra

Lista lokalizacji

Lista zabiegów

,,,

Lista artykułów

...
Fizjoterapeuta pediatryczny

Karolina Marzec

Zadzwoń:
Napisz mail:

Nazywam się Karolina Marzec, jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałam tytuł magistra.

Z centrum medyczno-rehabilitacyjnym SORNO Kids współpracuje od ponad roku, gdzie zajmuję się pracą z pacjentami od 3 roku życia. Prowadzę konsultacje, terapię i diagnozę dzieci z szeroko pojętymi wadami postawy. W 2022 roku dołączyłam do grona certyfikowanych terapeutów metody FITS, która jest jedną z siedmiu metod rekomendowanych przez towarzystwo SOSORT do leczenia skolioz. Ukończyłam także staż specjalistyczny z treningu prozdrowotnego w wadach postawy.  W Sorno Kids zajmuje się także doborem wkładek ortopedycznych dostosowanych indywidualnie do potrzeb pacjenta. Prowadzę także badanie komputerowe kręgosłupa za pomocą nowoczesnego sprzętu SPINE 3D.

Moim celem jest stały rozwój i poszerzenie wiedzy z zakresu najnowocześniejszych metod i technik terapii dzieci z wadami postawy. W tym roku ukończyłam kurs "Globalna terapia stopy”, a w listopadzie mam zaplanowane kolejne szkolenie ,, Dynamiczna stabilizacja nerwowo-mięśniowa’’. W swojej pracy dążę do tego, aby wyrabiać u moich pacjentów zdrowe nawyki ruchowe i pasję do aktywności fizycznej.

Moim największym życiowym osiągnięciem jest fakt, że czuję się szczęśliwym człowiekiem. Uważam, że jestem w tym miejscu i z takimi osiągnięciami z którymi na ten etap mojego życia chciałam być.

W życiu prywatnym cenię sobie aktywny wypoczynek. Jestem pasjonatką jogi oraz rozciągania. W moim tygodniowym planie nigdy nie brakuje miejsca na trening siłowy oraz trening cardio na świeżym powietrzu. Bardzo lubię próbować nowych rzeczy. Interesuję się literaturą z dziedziny psychologii oraz rozwoju osobistego.

No items found.