Karolina Marzec

Fizjoterapeuta pediatryczny

Karolina Marzec

Telefon:
Zapisy Online:
kliknij tutaj
E-mail:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Nazywam się Karolina Marzec, jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałam tytuł magistra.

Z centrum medyczno-rehabilitacyjnym SORNO Kids współpracuje od ponad roku, gdzie zajmuję się pracą z pacjentami od 3 roku życia. Prowadzę konsultacje, terapię i diagnozę dzieci z szeroko pojętymi wadami postawy. W 2022 roku dołączyłam do grona certyfikowanych terapeutów metody FITS, która jest jedną z siedmiu metod rekomendowanych przez towarzystwo SOSORT do leczenia skolioz. Ukończyłam także staż specjalistyczny z treningu prozdrowotnego w wadach postawy.  W Sorno Kids zajmuje się także doborem wkładek ortopedycznych dostosowanych indywidualnie do potrzeb pacjenta. Prowadzę także badanie komputerowe kręgosłupa za pomocą nowoczesnego sprzętu SPINE 3D.

Moim celem jest stały rozwój i poszerzenie wiedzy z zakresu najnowocześniejszych metod i technik terapii dzieci z wadami postawy. W tym roku ukończyłam kurs "Globalna terapia stopy”, a w listopadzie mam zaplanowane kolejne szkolenie ,, Dynamiczna stabilizacja nerwowo-mięśniowa’’. W swojej pracy dążę do tego, aby wyrabiać u moich pacjentów zdrowe nawyki ruchowe i pasję do aktywności fizycznej.

Moim największym życiowym osiągnięciem jest fakt, że czuję się szczęśliwym człowiekiem. Uważam, że jestem w tym miejscu i z takimi osiągnięciami z którymi na ten etap mojego życia chciałam być.

W życiu prywatnym cenię sobie aktywny wypoczynek. Jestem pasjonatką jogi oraz rozciągania. W moim tygodniowym planie nigdy nie brakuje miejsca na trening siłowy oraz trening cardio na świeżym powietrzu. Bardzo lubię próbować nowych rzeczy. Interesuję się literaturą z dziedziny psychologii oraz rozwoju osobistego.

No items found.