Nowy Fizjoterapeuta Kamil Kajak

Nowy Fizjoterapeuta

Ostatnie aktualności

Nowy Fizjoterapeuta Kamil Kajak
8/11/2023

WITAMY W ZESPOLE!

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych specjalistów fizjoterapii dołączył mgr Kamil Kajak.

Kilka słów od Kamila:

,,Jestem magistrem fizjoterapii i absolwentem Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Moja pasja do fizjoterapii rozpoczęła się od gry w piłkę ręczną a następnie od mieszanych sztuk walk. Kolejnym krokiem było uzyskanie licencji certyfikowanego trenera personalnego.

Praca z pacjentem poprzez ruch wraz z coraz większym doświadczeniem pokazały, że ta forma terapii to sposób, w którym chciałbym prowadzić proces rehabilitacji.

Szybko rozpoczęta praca z dziećmi w Fundacji ukierunkowała mnie na grono pacjentów z jakimi chciałbym pracować.

W terapii z małymi pacjentami opieram się głównie na zwalczaniu problemów związanych z wadami postawy między innymi: kolana koślawe, stopy płasko-koślawe. Przez odpowiednio zaplanowaną terapię ruchową możemy to dobrze wypracować podczas zajęć.

Zależy mi również na tym, żeby rodzic wraz z dzieckiem uzyskali wszelkie informacje, byli odpowiednio przygotowani i znali założony plan naszego działania.

W wolnych chwilach poświęcam czas na edukację oraz pogłębianie wiedzy na temat zdrowia. Prowadzę również media społecznościowe w temacie fizjoterapii. Ciągle czynnie uprawiam sporty walki oraz trenuje siłowo."

Kacper Stankiewicz

Kacper Stankiewicz

Szkoła Rodzenia Milanówek
Masaż Milanówek
Milanówek
Milanówek Kids
Stare Babice
Mościska
ikona facebookaikona TwitterO autorze...