Kacper Stankiewicz

Kacper Stankiewicz

Telefon:
Zapisy Online:
kliknij tutaj
E-mail:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Kacper Stankiewicz - koordynator medyczny placówki SORNO w Milanówku, fizjoterapeuta. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, Magister Fizjoterapii.

◾️ Ruch jest dla mnie najważniejszą formą aktywności. Jeden z założycieli rehabilitacji w Polsce Prof. Wiktor Dega powiedział: „Ruch jest najlepszym lekiem, żaden lek nie zastąpi ruchu" i jest to motto, którym kieruje się w pracy z pacjentami oraz w podejmowaniu decyzji przy własnej aktywności.

◾️ Jestem ogromnym entuzjastą sportów wodnych takich jak: kitesurfing czy wake boarding. W regularnej aktywności fizycznej korzystam z siłowni oraz gry w tenisa ziemnego.

◾️ Na co dzień w pracy z pacjentami korzystam z technik diagnostyki funkcjonalnej reprezentowanych przez koncepcje Maitland. Oprócz technik terapii manualnej i terapii tkanek miękkich dopasowuje indywidualne treningi terapeutyczne wspierające efekty terapii i podtrzymujące efekt, jaki ruch daje naszemu ciału.

◾️ W Centrum Rehabilitacji SORNO w Milanówku pełnię funkcję koordynatora medycznego. Odpowiadam za wdrażanie nowych rozwiązań terapeutycznych dla naszych pacjentów oraz dbam o jakość i funkcjonalność ośrodka.

No items found.