dłonie lekarza i pacjenta obejmujące się

Nasza kadra

Lista lokalizacji

Lista zabiegów

Lista artykułów

Kacper Stankiewicz

Zadzwoń:
Napisz mail:

Kacper Stankiewicz - koordynator medyczny placówki SORNO w Milanówku, fizjoterapeuta. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, Magister Fizjoterapii.

◾️ Ruch jest dla mnie najważniejszą formą aktywności. Jeden z założycieli rehabilitacji w Polsce Prof. Wiktor Dega powiedział: „Ruch jest najlepszym lekiem, żaden lek nie zastąpi ruchu" i jest to motto, którym kieruje się w pracy z pacjentami oraz w podejmowaniu decyzji przy własnej aktywności.

◾️ Jestem ogromnym entuzjastą sportów wodnych takich jak: kitesurfing czy wake boarding. W regularnej aktywności fizycznej korzystam z siłowni oraz gry w tenisa ziemnego.

◾️ Na co dzień w pracy z pacjentami korzystam z technik diagnostyki funkcjonalnej reprezentowanych przez koncepcje Maitland. Oprócz technik terapii manualnej i terapii tkanek miękkich dopasowuje indywidualne treningi terapeutyczne wspierające efekty terapii i podtrzymujące efekt, jaki ruch daje naszemu ciału.

◾️ W Centrum Rehabilitacji SORNO w Milanówku pełnię funkcję koordynatora medycznego. Odpowiadam za wdrażanie nowych rozwiązań terapeutycznych dla naszych pacjentów oraz dbam o jakość i funkcjonalność ośrodka.

No items found.