dłonie lekarza i pacjenta obejmujące się

Rehabilitacja dzieci

Usługi

Rehabilitacja dzieci SORNO KIDS

W naszym Oddziale SORNO KIDS pracują eksperci w dziedzinie rehabilitacji dzieci.

Specjalizujemy się w diagnostyce i terapii niemowląt, dzieci oraz młodzieży z różnymi neurologicznymi zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, schorzeniami ortopedycznymi i wadami postawy. Wierzymy, że profilaktyka i wczesna diagnostyka są kluczem do zdrowego i prawidłowego rozwoju.

W naszej pracy stosujemy międzynarodowe metody, zapewniając dzieciom kompleksową i profesjonalną rehabilitację. Nasze usługi obejmują terapie takie jak NDT Bobath, metoda Vojty, FITS, PNF, terapia manualna, trening funkcjonalny siły i mocy, przygotowanie do zabiegów operacyjnych oraz terapie dla dzieci korzystających z gorsetów.

Rehabilitacja niemowląt i dzieci obejmuje wiele różnych przypadków, w tym choroby neurologiczne, wcześniaki z niską masą urodzeniową, zaburzenia napięcia mięśniowego, opóźnienia neurorozwojowe, kręcz szyi, dysplazję stawów biodrowych, porażenie splotu barkowego oraz zespoły genetyczne takie jak Zespół Downa czy Williamsa.

Zaufaj nam, jeśli szukasz profesjonalnej opieki i terapii dla Twojego dziecka. Nasza pasja i doświadczenie są gwarancją najlepszego wsparcia w procesie rehabilitacji.

Specjalizacje powiązane:
Specjaliści:
This is some text inside of a div block.
Lokalizacje:
No items found.