Facemodeling Program w SORNO Milanówek

Facemodeling Program

Masaże Milanówek

Facemodeling Program. To wyjątkowy sposób na odmładzanie i pielęgnację skóry, który jednocześnie dba o Wasze zdrowie. Ta holistyczna metoda czerpie z tradycji takich jak hinduska ajurweda i medycyna chińska, a także korzysta z technik takich jak akupresura, osteopatia, mioplastyka, interplastyka.

Cennik:

380 zł - Facemodeling Program

1400 zł - Facemodeling Program (4. wizyty)

Facemodeling Program to naturalny sposób odmładzania i pielęgnacji skóry z jednoczesnym dbaniem o zdrowie.

Czerpie m.in. z hinduskiej ajurwedy i medycyny chińskiej, akupresury, osteopatii. Metoda ta wykorzystuje mioplastykę (praca na wszystkich warstwach tkanek od skóry po okostną), interplastykę (obustronne opracowanie tkanek - od zewnętrznej strony oraz od środka jamy ustnej), akupresurę, taping estetyczny, kapiloterapię (masaż próżniowy chińskimi bańkami). Ten lifting twarzy oddziałuje na najgłębsze struktury tkanek i mięśni twarzy. Dzięki temu efekty są długotrwałe i widoczne już po pierwszym zabiegu.

Holistyczne podejście do organizmu i wielotkankowa praca z twarzą pozwalają osiągać długotrwałe i widoczne rezultaty poprawy jej piękna i zdrowia. Zabieg przywraca poprawne krążenie krwi i limfy w ciele-następuje głębokie poruszenie układu limfatycznego. Tkanki twarzy, szyi, dekoltu i całego ciała zaczynają pracować harmonijnie, a efektem tych działań jest piękny, młody wygląd.

Podczas zabiegu organizm zostaje pobudzony do prawidłowego funkcjonowania poprzez pracę na wpływie płynu mózgowo-rdzeniowego. Prawidłowy ruch płynu wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, hormonalnego, trzewnego

Popraw kondycję skóry poprzez usunięcie napięć i blokad, odżyw i dotleń skórę, pozbądź się obrzęków, bruzd i cieni pod oczami.

Efekty zabiegu:

- odmłodzenie i regeneracja tkanek głębokich,

- modelowanie i lifting twarzy,

- detoksykacja organizmu,

- stymulacja kolagenu i elastyny,

- drenaż limfatyczny-odprowadzenie zastojów limfatycznych,

- eliminacja zmarszczek i bruzd,

- lifting całego owalu twarzy z uniesieniem dolnej partii twarzy,

- poprawa napięcia i elastyczności skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu:

- stany zapalne skóry,

-przerwanie ciągłości naskórka,

- stany zapalne i ropne jamy ustnej, dziąseł, migdałków,

- świeże ekstrakcje zębów,

- choroby nowotworowe i stany po ich chirurgicznym leczeniu,

- choroby i wady serca,

- tętniaki,

- zakrzepica,

- przed upływem 8 tygodni po wypełnianiu kwasem hialuronowym,

- przed upływem 6 miesięcy po implantacji nici liftingujących.

Masaż piersi

Zadbaj o swój atrybut kobiecości. Miej zdrowe i piękne piersi.

Spotykamy wiele kobiet, dla których temat biustu jest trudny. Nie są zadowolone z jego wyglądu, często nie akceptując go. To temat wstydliwy, o którym trudno mówić najczęściej kobietom, które z różnych przyczyn straciły jędrność biustu, obniżyła się gęstość tkanek (długie karmienie piersią, stan zdrowia wpłynął na wygląd piersi), pojawiły się zmarszczki na dekolcie, rozstępy, blizny, asymetria piersi.

Wszystkim kobietom, zmagającym się z takimi problemami, dedykujemy masaż biustu… Jest to sfera naszego ciała, która zasługuje na wszystko to, co najlepsze i najpiękniejsze – warto o tym pamiętać, dbając o siebie.

Pamiętajmy również o tym, że na zdrowie naszej twarzy i jej młodość wpływa zdrowie naszych piersi i dekoltu. Kobiety w Azji od ponad 2000 lat stosują masaż piersi, aby zachować zdrowie i młodość.

Masaż biustu w naturalny sposób wspomaga proces detoksykacji biustu i całego organizmu. Odpowiednie krążenie krwi, prawidłowy ruch tkanek, witalność piersi są podstawą młodości i witalności naszej twarzy. Pobudzanie tkanki limfatycznej wokół piersi sprawia, że zastoje i toksyny są uwalniane z organizmu, a świeża krew jest najlepszym eliksirem młodości. Podczas masażu następuje również redukcja napięć i blokad (często spowodowane uciskiem fiszbin biustonosza), a tym samym przywrócony zostaje prawidłowy przepływ krwi. Tkanki są dobrze ukrwione i dotlenione.

Każdy masaż zakończony jest tapingiem, indywidualnie dobranym do potrzeb klientki (liftingujący, modelująco-drenujący, rewitalizujący).

Zapraszamy na Facemodeling Program do SORNO Milanówek.