Weronika Wiśniewska

Logopeda

Weronika Wiśniewska

Telefon:
Zapisy Online:
kliknij tutaj
E-mail:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Jestem Logopedą ogólnym i klinicznym, prowadzę terapię logopedyczną dzieci w SORNO KIDS.

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, gdzie kontynuuję naukę na studiach II stopnia.

Praktyki zawodowe odbywałam w szkołach podstawowych, przedszkolach, na Oddziale Neurologicznym i Oddziale Udarowym w Szpitalu Bielańskim oraz w Katedrze i Klinice Otorynolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Pracuję z dziećmi z wadami wymowy oraz opóźnionym rozwojem mowy. Swoją przyszłość zawodową wiążę z pracą z dziećmi, dlatego stale poszerzam swoje kompetencje. W pracy terapeutycznej kluczowe jest dla mnie znalezienie i wyeliminowanie przyczyn występującego zaburzenia, dlatego stawiam na ścisłą współpracę z rodzicami oraz innymi specjalistami.

Pierwszym, najważniejszym celem jest dla mnie nawiązanie bliskiej, przyjaznej relacji z małym pacjentem, która w połączeniu z indywidualnym planem terapii oraz systematyczną pracą w domu i w gabinecie, prowadzi do osiągania sukcesów terapeutycznych.

Prywatnie jestem miłośniczką kotów, podróży oraz latynoamerykańskich rytmów.

No items found.