Kinga Ulicka

Masażystka

Kinga Ulicka

Telefon:
Zapisy Online:
kliknij tutaj
E-mail:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

W SORNO jestem masażystką. Skończyłam 3,5 letnią Uczelnię Nauk o Zdrowiu w 2016r. na kierunku Kosmetolog ze specjalizacją w masażu ciała.

Mam za sobą kursy m. klasycznego, relaksacyjnego i tajskiego. Moja praca w kilku salonach kosmetycznych pozwoliła mi na naukę m. bańką chińską, balijskiego, kobiet w ciąży, a także pozwoliła na wypracowanie autorskiego m. łączącego różne techniki np. tkanek głębokich i punktów spustowym. Przez to że skończyłam studia kosmetyczne mam też wiedzę dotyczącą chorób skóry, a także potrafię dobrać odpowiednią metodę pracy z Klientem w zależności od rodzaju jego cery. Bardzo chciałabym się rozwijać w kierunku technika masażu i masować klientów leczniczo.

Moimi największymi osiągnięciami w dziedzinie zawodowej jest decyzja o zmianie zawodu z resocjalizatorki na kosmetolog - masażystka. Jest to coś co chcę robić w życiu, a zmiana pracy wymagała podjęcia innego rodzaju studiów i zaczęcia od zera. Jeśli chodzi o scenę prywatka to jestem dumna z zakupu mojego własnościowego mieszkania, przejścia na swoją działalność gospodarczą i całkowite zrezygnowanie z pracy etatowej. Daje mi to dużo swobody i wolności w mojej pracy.

Pasjonuje się muzyką, jazdą na rowerze, medytacją, psychologią, rozwojem osobistym. W wolnych chwilach lubię czytać powieści fantastyczne, tańczyć. Lubię też rozmawiać z ludźmi i dowiadywać się nowych rzeczy. Jestem zdania, że każdy człowiek ma za sobą ciekawą historię.

No items found.