dłonie lekarza i pacjenta obejmujące się

Nasza kadra

Lista lokalizacji

Lista zabiegów

,,,

Lista artykułów

...
Masażystka

Kinga Ulicka

Zadzwoń:
Napisz mail:

O mnie

W SORNO jestem masażystką. Skończyłam 3,5 letnią Uczelnię Nauk o Zdrowiu w 2016r. na kierunku Kosmetolog ze specjalizacją w masażu ciała. Mam za sobą kursy m. klasycznego, relaksacyjnego i tajskiego. Moja praca w kilku salonach kosmetycznych pozwoliła mi na naukę m. bańką chińską, balijskiego, kobiet w ciąży, a także pozwoliła na wypracowanie autorskiego m. łączącego różne techniki np. tkanek głębokich i punktów spustowym. Przez to że skończyłam studia kosmetyczne mam też wiedzę dotyczącą chorób skóry, a także potrafię dobrać odpowiednią metodę pracy z Klientem w zależności od rodzaju jego cery. Bardzo chciałabym się rozwijać w kierunku technika masażu i masować klientów leczniczo.

Moimi największymi osiągnięciami w dziedzinie zawodowej jest decyzja o zmianie zawodu z resocjalizatorki na kosmetolog - masażystka. Jest to coś co chcę robić w życiu, a zmiana pracy wymagała podjęcia innego rodzaju studiów i zaczęcia od zera. Jeśli chodzi o scenę prywatka to jestem dumna z zakupu mojego własnościowego mieszkania, przejścia na swoją działalność gospodarczą i całkowite zrezygnowanie z pracy etatowej. Daje mi to dużo swobody i wolności w mojej pracy.

Pasjonuje się muzyką, jazdą na rowerze, medytacją, psychologią, rozwojem osobistym. W wolnych chwilach lubię czytać powieści fantastyczne, tańczyć. Lubię też rozmawiać z ludźmi i dowiadywać się nowych rzeczy. Jestem zdania, że każdy człowiek ma za sobą ciekawą historię.

No items found.