Julia Zubenko

Instruktor Jogi Lyengar

Julia Zubenko

Telefon:
Zapisy Online:
kliknij tutaj
E-mail:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Mam na imię Julia. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki.

Moje pierwsze spotkanie z jogą odbyło się w 2004 roku i od tamtej pory joga stała się moją pasją. Ukończyłam kurs dla instruktorów, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara, ze stopniem nauczycielskim Lewel 2. Systematycznie uczestniczę w regularnych zajęciach, jak również w warsztatach i konwencjach prowadzonych przez najwybitniejszych nauczycieli jogi krajowych i zagranicznych.  Dzięki temu nieustannie rozwijam siebie i swoje umiejętności w nauczaniu innych.

Joga dla mnie jest nie tylko praktyką ciała, a również prawdziwym systemem dla sukcesywnego doskonalenia siebie. Wprowadzam i propaguję zdrowy styl życia.

Podczas zajęć grupowych, zawsze znajduję czas i poświęcam dużo uwagi każdemu adeptowi indywidulanie. Metodę dopasowuję do wieku i możliwości każdego z uczestników.

Klasyczna joga Iyengara nie tylko przywraca naturalną pracę zegara biologicznego, a również, wzmacnia i ozdrawia ciało, zwiększa odporność na stresy. Pojawia się spokojny umysł bez zbędnej gonitwy myśli, ujawnia się radość życia, następuje redukcja lęków, wzrasta poczucie własnej wartości.

„Joga jest lustrem, w którym oglądamy własne wnętrze.” B.K.S. Iyengar

„Kiedy wasze ciało, umysł i dusza będą zdrowe i harmonijne, przyniesiecie zdrowie i harmonię otaczającym was ludziom, podarujecie zdrowie i harmonię światu – nie będzie to skutkiem wycofania się ze świata lecz przemiany w żywą cząstkę ciała ludzkości.” B.K.S. Iyengar

Zapisy telefoniczne: 22 390 31 31

SORNO KIDS Milanówek

Ul. Podwiejska 39/10

No items found.