Witamy w Zespole SORNO Kids mgr Wiolettę Urbańską, terapeutkę integracji sensorycznej, która od wielu lat pracuję z dziećmi w różnym wieku.

Witamy w Zespole SORNO Kids mgr Wiolettę Urbańską

Ostatnie aktualności

Witamy w Zespole SORNO Kids mgr Wiolettę Urbańską, terapeutkę integracji sensorycznej, która od wielu lat pracuję z dziećmi w różnym wieku.
8/11/2023

Witamy w Zespole SORNO Kids mgr Wiolettę Urbańską, terapeutkę integracji sensorycznej, która tak o sobie pisze:

Mgr Wioletta Urbańska - terapeutka integracji sensorycznej.
Mgr Wioletta Urbańska - terapeutka integracji sensorycznej.

„Od wielu lat pracuję z dziećmi w różnym wieku. Na dziecko spoglądam jak na nieprzeczytaną  książkę, każde ma w sobie coś cennego, zaskakującego i niespodziewanego. Praca z dziećmi inspiruje mnie każdego dnia do nowych pomysłów i wyzwań.

Przez wiele lat mojej pracy spotykam różnorodne trudności z jakimi borykają się dzieci, ale również ich rodzice, którzy są bardzo ważni w procesie edukacji i terapii, ponieważ najlepiej znają swoje dziecko.

Zabawa z rówieśnikami jest bardzo ważna dla każdego dziecka. Zabawa dla dziecka to codzienność. Bawiąc się dziecko poznaje świat za pomocą wielu zmysłów. Dla  dzieci które mają problemy sensoryczne zabawa z rówieśnikami  może być barierą nie do pokonania. Codzienne czynności stają się trudne w wykonaniu a przyswajanie nowych wiadomości bardzo utrudnione. Trudno mu znaleźć się w otoczeniu, w codziennym życiu, w zabawach z rówieśnikami.

Terapia integracji sensorycznej pomoże Waszemu dziecku rozwijać się, uczyć i osiągać zadowolenie z samego siebie Serdecznie zapraszam na zajęcia.

Jestem certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej oraz pedagogiem specjalnym. Ukończyłam wyższe studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz studia podyplomowe na kierunku Integracja Sensoryczna pod kierunkiem Polskiego Towarzystwa Integracji Sensorycznej w Warszawie.

Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu edukacji początkowej z terapią pedagogiczną, gimnastyki kompensacyjno-korekcyjnej oraz Stosowaną Analizę Zachowania – przygotowanie do pracy z osobami z zaburzeniami rozwoju i zachowania.

Zapraszamy do mgr Wioletty Urbańskiej na diagnozy i zajęcia z integracji sensorycznej dla dzieci od 3. Roku życia

Zapisy tel. 22 390 31 31.

Zapisy online https://bit.ly/Wioletta_Urbanska_SORNO_Kids

Sprawdź jak do nas dojechać https://bit.ly/SORNO_Kids_Milanowek_Google_Maps

Szkoła Rodzenia Milanówek
Masaż Milanówek
Milanówek
Milanówek Kids
Stare Babice
Mościska
ikona facebookaikona TwitterO autorze...