Szkoła Rodzenia SORNO Kids, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Jaktorów

Szkoła Rodzenia SORNO Kids

Ostatnie aktualności

Szkoła Rodzenia SORNO Kids, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Pruszków, Jaktorów
8/11/2023

Cieszymy się, że możemy zaprezentować nasz najnowszy projekt, jakim jest Szkoła Rodzenia SORNO Kids. Nasza Szkoła Rodzenia SORNO Kids została zaprojektowana z myślą o przyszłych rodzicach, którzy chcą uzyskać kompleksową wiedzę i wsparcie w zakresie opieki nad swoim dzieckiem.

Główne założenia Szkoły Rodzenia

Nasze spotkania będą odbywać się w soboty i będą trwać 6 tygodni, a każde spotkanie będzie trwało maksymalnie 3 godziny. Nasz program szkoły rodzenia składa się z wykładów prowadzonych przez specjalistów z różnych dziedzin, którzy pomogą przyszłym rodzicom w przygotowaniu się do roli rodziców.

Szkoła Rodzenia SORNO Kids
Szkoła Rodzenia SORNO Kids

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów:

położnej, dietetyka klinicznego, fizjoterapeuty pediatrycznego i psychologa. Każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie i pomoże przyszłym rodzicom zdobyć wiedzę na temat porodu, opieki nad noworodkiem, odżywianiem i rozwojem dziecka oraz radzenia sobie ze stresem i emocjami związanymi z nową rolą rodzica.

Paulina Sadowy - Selke

Położna, Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna, specjalistka pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego. Na co dzień pracuje w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie oraz jako położna środowiskowa w jednej z pruszkowskich przychodni. Od 10 lat wspiera kobiety w ciąży oraz mamy po porodzie w początkach ich rodzicielskiej drogi.

Viviana Stanley – Kałuża

Viviana Stanley – Kałuża (dietetyczka kliniczna)
Viviana Stanley – Kałuża (dietetyczka kliniczna)

Dietetyczka kliniczna, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, autorka książek m.in. „Zdrowa dieta przyszłej mamy”. Posiada doświadczenie w pracy z kobietami w ciąży i dokładnie rozumie czego potrzebują przyszłe mamy.

Dietetyk kliniczny dostarczy praktycznych wskazówek dotyczących prawidłowego żywienia w czasie ciąży oraz podzieli się informacjami na temat zdrowego odżywiania dla mamy i rozwijającego się dziecka.

Monika Wałkuska – Wieczorek

Monika Wałkuska - Wieczorek (fizjoterapeuta pediatryczny)
Monika Wałkuska - Wieczorek (fizjoterapeuta pediatryczny)

Fizjoterapeuta pediatryczny, certyfikowany terapeuta wiodących metod NDT Bobath i Vojty, specjalizuje się w diagnozowaniu i terapii najmłodszej grupy pacjentów, prowadzi również poradnictwo w zakresie prawidłowej pielęgnacji niemowląt. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia indywidualne podejście do małego pacjenta i współpracę z rodzicem.

Katarzyna Kłosowska

Katarzyna Kłosowska (terapeutka integracji sensorycznej)
Katarzyna Kłosowska (terapeutka integracji sensorycznej)

Terapeutka integracji sensorycznej, oligofrenopedagog i psycholog.

Terapeuta wczesnego wspomagania dziecka.

Udziela pomocy psychologicznej dzieciom, u których obserwuje się trudności emocjonalne, społeczne i wychowawcze oraz ich rodzinom.

Prowadzi socjoterapie z dziećmi przejawiającymi braki w sferze radzenia sobie z zachowaniami o podłożu

afektywnym oraz z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, niepełnosprawnością intelektualną, ADHD oraz Zespołem Downa.

Nasza szkoła rodzenia SORNO Kids pomoże przyszłym rodzicom lepiej zrozumieć potrzeby swojego dziecka i zadbać o jego zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Jesteśmy przekonani, że nasza Szkoła Rodzenia SORNO Kids jest idealnym rozwiązaniem dla przyszłych rodziców, którzy chcą uzyskać kompleksowe wsparcie w przygotowaniu się do roli rodziców i zapewnić swojemu dziecku najlepszą opiekę.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ 1. EDYCJI:

• 17.06.2023

• 24.06.2023

• 1.07.2023

• 8.07.2023

• 15.07.2023

• 22.07.2023

PROGRAM SZKOŁY RODZENIA:

• CIĄŻA PORÓD (Paulina Sadowy – Selke)

• ODŻYWIANIE (Viviana Stanley – Kałuża)

• POŁÓG (Paulina Sadowy – Selke)

• CIĄŻA W UJĘCIU PSYCHOLOGICZNYM (Katarzyna Kłosowska)

• LAKTACJA (Paulina Sadowy – Selke)

• ROZWÓJ RUCHOWY NIEMOWLĘCIA 0 - 12 MIES. ŻYCIA (Monika Wałkuska – Wieczorek)

CENNIK:

• Kurs Szkoły Rodzenia SORNO Kids: 1 000 zł (płatność w dwóch równych ratach)

• Minimalna ilość par potrzebna do rozpoczęcia kursu – 6.

Dla uczestników kursu Szkoły Rodzenia przewidziane są zniżki na usługi w SORNO Kids.


Zapraszamy do zapisów na Szkołę Rodzenia SORNO Kids w Milanówku, ul. Podwiejska 39/10:

Zapisy telefoniczne - 22 390 31 31

Sprawdź jak dojechać do SORNO Kids na Google Maps.

Szkoła Rodzenia Milanówek
Masaż Milanówek
Milanówek
Milanówek Kids
Stare Babice
Mościska
ikona facebookaikona TwitterO autorze...