Rehabilitacja i
Fizjoterapia

W naszym centrum fizjoterapii i rehabilitacji SORNO w Milanówku pracują tylko sprawdzeni i wykwalifikowani fizjoterapeuci oraz lekarze, którzy są cenionymi specjalistami w swoich dziedzinach.  
Wróć szybko do pełnej sprawności i tego, co liczy się dla Ciebie najbardziej.  Sprawdź, jak możemy Ci pomóc i zobacz, jak szeroki zakres zabiegów oferujemy.

Nasze zabiegi
Lekarze przy konsultacji
dzieci cwiczą
logo sorno kids

Fizjoterapeuta dziecięcy
Pediatria w SORNO KIDS

W centrum fizjoterapii i rehabilitacji SORNO KIDS w Milanówku do dyspozycji są polecani eksperci w dziedzinie rehabilitacji zarówno dzieci jak i młodzieży.  Nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci nie tylko pomogą pozbyć się bólu, ale również znaleźć jego przyczynę, a nasze dobre podejście do małych pacjentów sprawi, że wizyta u fizjoterapeuty dziecięcego będzie przyjemnością.

Nasi specjaliści
lekarz badający małą pacjentkę

Zaufaj specjalistom
od fizjoterapii sportowej

Zabiegi i ćwiczenia fizjoterapeutyczne dopasowane bezpośrednio do Ciebie tak, aby efektywnie postawić Cię na nogi, dbając o Twoje dobre samopoczucie podczas terapii i po niej.  Bezpieczne i skuteczne zabiegi specjalistyczne pomagają powrócić do pełnej sprawności ruchowej i do tego co tak kochasz robić.

Umów się na wizytę

Witamy w Centrum Medyczno Rehabilitacyjnym SORNO

Centrum medyczno-rehabilitacyjne SORNO istnieje na rynku od ponad 15 lat.  Jest to najbardziej godna zaufania klinika fizjoterapii funkcjonalnej w Milanówku, Grodzisku Mazowieckim i okolicach. Dla pacjentów dostępne są usługi medyczne rehabilitacji i diagnostyki ortopedycznej, pediatrycznej oraz neurologicznej w czterech nowocześnie wyposażonych centrach medycznych na terenie województwa mazowieckiego:  SORNO Milanówek, SORNO Kids, SORNO Mościska oraz SORNO Stare Babice.

O Nas

Nasze lokalizacje SORNO

W każdej z naszych czterech nowoczesnych  klinik czekają na Ciebie specjaliści, którzy pomogą Ci uwolnić się od bólu i wrócić do normalnego funkcjonowania.  Znajdziesz tu wykwalifikowanych i sprawdzonych fizjoterapeutów, którzy oferują skuteczną rehabilitację i konsutlację lekarskie po urazach, leczenie kontuzji,
czy bólu kręgosłupa i innych dysfunkcji narządu ruchu.

sygnet sorno

Milanówek

Fizjoterapia i ortopedia na najwyższym poziomie.  Nowocześnie wyposażone gabinety, zespół specjalistów z różnych dziedzin.  Diagnostyka i leczenie.

sygnet sorno

Milanówek Kids

Pediatria i rehabilitacja dzieci.
Leczenie bólu i dysfunkcji ruchu.   Doświadczeni specjaliści korygujący wady postawy.  Nowoczesna diagnostyka.

sygnet sorno

Mościska

Holistyczne podejście, fizjoterapia przywracająca prawidłowe funkcje narządu ruchu, diagnostyka, indywidualnie dobrany program ćwiczeń rehabilitacyjnych.

sygnet sorno

Stare Babice

Zespół wykwalifikowanych lekarzy oraz fizjoterapeutów.  Nowoczesne i bezpieczne metody leczenia bólu i diagnostyka.  Masaże i inne zabiegi przywracające sprawność fizyczną organizmu.

Zabiegi dostępne w SORNO

Szeroki wybór tradycyjnych i alternatywnych opcji terapii dostępnych od zaraz, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć leczenie.  Konsultacje medyczne i diagnostyka pozwalające na dokładne zbadanie przyczyny bólu i innych dolegliwości, oraz zapewniające skuteczną rehabilitację.

Fala Uderzeniowa Piezoelektryczna

Zabieg wykorzystuje skupioną falę dźwiękową, przyspieszającą regenracje tkanek miękkich. Zabieg świetnie sprawuje się przy entezopatiach oraz ostrodze piętowej czy łokciu tenisity

Więcej informacji...
rocket

Rehabilitacja Ortopedyczna

Pomagamy naszym pacjentom w szybkim powrocie do zdrowia. Z wykorzystaniem technik terapii manualnej oraz nowoczesnej fizykoterapii. Najczęstsze schorzenia Rehabilitacja po endoprotezie biodra, kolana, stawu biodrowego, terapia kręgosłupa, rehabilitacja w bólu kręgosłupa, rehabilitacja sportowa.

Więcej informacji...
pan_tool

Rehabilitacja Pediatryczna

Nasi najmłodsi pacjenci są przez nas otoczeni opieką od pierwszych miesięcy życia. Nasi fizjoterapeuci wspierają rozwój dziecka za pośrednictwem technik z NDT Bobath oraz Metody Voyty a także rozwiązują problemy ze skrzywieniami kręgosłupa dzięki technikom takim jak Fits czy BSPTS.

Więcej informacji...
bug_report

Rehabilitacja Sportowa

Wieloletnie doświadczenie wynikające ze współpracy lokalnych drużyn sportowych pozwoliło nam na wypracowanie skutecznej i szybkiej metody powrotu do zdrowia opartej na elementach treningu funkcjonalnego oraz terapii manualnej wspieranej przez nowoczesną fizykoterapie.

Więcej informacji...
support

Konsultacja Neurologiczna

Wsparcie lekarskie neurologa podczas konsultacji neurologicznej skutecznie uśnieży ból wynikający z urazów, a także może dać nowe światło przy diagnostyce chorób o podłożu neurologicznym. Najczęstsze schorzenia padaczka, omdlenia, bóle głowy, choroba parkinsona, ból krzyża, neuropatia periferica.

Więcej informacji...
close_fullscreen

Konsultacja Ortopedyczna

Konsultacje ortopedyczne pomagają ocenić poziom uszkodzenia tkanek podczas urazu a także zaplanować odpowiednie postępowanie operacyjne dla naszych pacjentów.

Więcej informacji...
tips_and_updates

Konsultacja Neurochirurgiczna

Chirurgia kręgosłupowa wymaga dużej precyzji i dokładności w działaniu nasi Lekarze potrafią ocenić stan pacjenta zarówno przy wyorzystaniu diagnostyki komputerowej jak i dokładnych testów klinicznych.

Więcej informacji...
offline_bolt

Konsultacja Reumatologiczna

Procesy zapalne towarzyszące chorobą reumatoidalnym potrafią być dotkliwe podczas codziennego funkcjonowania. Nasi lekarze mogą zaplanować odpowiednie wsparcie farmakologiczne a także zaplanować proces leczenia.

Więcej informacji...
history_toggle_off

Opinie pacjentów SORNO

Dowiedz się, co sądzą pacjenci, którzy skorzystali z usług SORNO

Agnieszka Tybor
A

Jestem bardzo zadowolona. Pani Kasia jest profesjonalistką, potrafi zmobilizować mojego syna do ciężkiej pracy. Czego są efekty 😀

Dorota Antoszek
d

Pani Monika jest niesamowita, imponuje ogromną wiedzą i profesjonalizmem. Jej zapał jest wręcz zaraźliwy:) Widać że uwielbia swój zawód i angażuje się w swoją pracę na 100% Jest przemiłą osobą, a moje dziecko zawsze z nią współpracuje.

Andrzej Kuras
a

To była pierwsza wizyta, ale Pan Konrad zrobił n a mnie bardzo dobre wrażenie. Wnikliwy, skoncentrowany na pacjencie, emanujący wiedzą tematyczną.

Mag Zio
m

Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta

Małgorzata Kruszewska
m

Polecam konsultację u Pani Karoliny, która wkłada dużo uważności w to co robi. Jest miła i komunikatywna, łumaczy to co robi w zrozumiały sposób.

Dorota Kozak
d

Bardzo polecam Sorno i Pana Kacpra. Jest to miesce cechujące się duża wrażliwością na pacjenta i wysoką kulturą. A Pan Kacper jest nie tylko dobrym, rzetelnym, zaangazowanym specjalistą ale też bardzo milym człowiekiem 😀

skontaktuj się z nami teraz

Małe czy duże kontuzje - wszystkie mają bezpośredni wpływ na Twoje codzienne życie.  
Nasi wykwalifikowani fizjoterapeuci są tutaj po to, aby dotrzeć do źródła Twojego dyskomfortu i zapewnić skuteczną i trwałą terapię.

Najnowsze Artykuły na blogu

Najświeższe wiadomości ze świata fizjoterapii i rehabilitacji. Edukujemy i wspomagamy Twoją terapię.