Miałeś wypadek?

Szybka rehabilitacja i pomoc prawna po wypadku.

Zajmiemy się wszystkim!

Zapewniamy łatwy i szybki dostęp do NAJLEPSZYCH  specjalistów medycznych i uregulujemy wszelkie formalności związane z opłatami za rehabilitację, badania i inne usługi medyczne. Pomagamy uzyskać możliwie największe odszkodowanie z OC sprawcy.

Zadzwoń do nas teraz - 22 724 98 00

Nasi pacjenci są dla nas najważniejsi.
Szybka rehabilitacja i pomoc prawna po wypadku!
Jesteśmy tu dla Ciebie.

Rehabilitacja bez Kosztów

Pakiety dostępne są w każdym ośrodku

tak tak

Pomoc prawna po wypadku

Przygotowanie i ocena dokumentacji medycznej po wypadku Szybki kontakt i uproszczona procedura prawna w uzyskiwaniu odszkodowania Uzyskanie możliwie największych świadczeń z OC sprawcy

lekarz ikona

Najlepsza opieka medyczna

Pełna diagnostyka medycznaProgramy rehabilitacyjne, które dzięki zaawansowanej diagnostyce i nowoczesnym leczeniu, pozwalają na powrót do zdrowiaSpecjalistyczne konsultacje lekarskie i fachowa pomoc

kręgosłup ikona

Wypadek
przy pracy

Kompleksowa obsługa medyczna interdyscyplinarnego zespołuBezkosztowa rehabilitacja i inne usługi medycznePomoc przy uzyskaniu odszkodowania z tytułu utraconego zdrowia

kule ikona

Wypadek komunikacyjny

Bezkosztowy i szybki dostęp do badań, specjalistów medycznychi zaopatrzenia ortopedycznego Natychmiastowa rehabilitacja powypadkowaUbezpieczyciel sprawcy pokrywa koszty leczenia

Pomoc Prawna po wypadku:

Specjalizujący się w dochodzeniu odszkodowań prawnicy przeanalizują Twój przypadek, przedstawią szanse na uzyskanie odszkodowania, przygotują odpowiednie dokumenty i skierują żądanie do ubezpieczyciela. Będą reprezentować Cię na każdym etapie postępowania, poczynając od negocjacji z ubezpieczycielem na sprawie sądowej kończąc.

Wypadek przy pracy:

Jeśli doznałeś wypadku w pracy lub w drodze do pracy, być może przysługuje Ci prawo do uzyskania odszkodowania. Kontaktując się z nami, zyskujesz fachową analizę prawną Twojego przypadku, pomoc prawną w zakresie koniecznych do podjęcia kroków i reprezentację, zarówno przed pracodawcą, zakładem ubezpieczeń społecznych jak i przed sądem.

Rehabilitacja po wypadku

Jeśli zastanawiasz się jak uzyskać szybki dostęp do kompleksowej opieki medycznej zwróć się do naszych specjalistów. Po wypełnieniu formularza kontaktowego nasz zespół przygotuje pełnoprofilowy plan diagnostyczny opierający się na wiedzy lekarzy i fizjoterapeutów z różnych dziedzin medycyny.

Kompleksowa ocena medyczna

Zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem pomoże bez kosztowo ocenić stan zdrowia i zaplanować ścieżkę terapeutyczną. Po ciężkim wypadku możliwa jest rehabilitacja w formie ambulatoryjnej w jednym z naszych ośrodków rehabilitacyjnych w okolicach Warszawy lub ośrodku w Twoim regionie.

Dokumentacja medyczna

wszystkie dokumenty oraz dowody analizowane są przez naszych specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w rekonstrukcji i analizie wypadków drogowych.

Wypadek komunikacyjny:

Niezależnie od tego, czy doznałeś uszczerbku w wyniku wypadku komunikacyjnego jako kierowca, pasażer, rowerzysta czy pieszy jest duża szansa, że przysługuje Ci odszkodowanie od sprawcy wypadku. Prócz kompleksowej analizy medycznej, wykonamy analizę prawną, dzięki której dowiesz się czego możesz oczekiwać od ubezpieczyciela lub sprawcy i jakie kroki podjąć w celu wyegzekwowania odszkodowania.

Skorzystaj z Naszego Formularza

Wypełnij formularz a odezwiemy się jak najszybciej to możliwe.