dłonie lekarza trzymające dłonie pacjenta

Lekarze
specjaliści

powrót
Homepage
>
Dla pacjentów
>
Lekarze specjaliści

LEKARZE SPECJALIŚCI

ALERGOLOG

Małgorzata Faber, (przyjmuje w ramach NFZ)

Monika Andrzejak, (przyjmuje w ramach NFZ)

dr n. med. Marzena Justyna Mierzejewska (przyjmuje w ramach NFZ)

W Centrum Medycznym Sorno, możecie Państwo zasięgnąć porady lekarza Alergologa, który zdiagnozuje i poprowadzi leczenie wszelkiego rodzaju chorób związanych z nieprawidłową reakcją mechanizmu immunologicznego. W przychodni wykonacie również testy alergiczne.

Proponujemy profesjonalną opiekę w zakresie takich schorzeń jak:

 • wyprysk (egzema), w tym niektóre typy pokrzywki
 • wstrząs anafilaktyczny
 • pyłkowica
 • IgE-zależna alergia pokarmowa
 • choroby atopowe : nosa (alergiczny sezonowy i całoroczny nieżyt nosa), oskrzeli (astma oskrzelowa atopowa), skóry (atopowe zapalenie skóry), oczu (alergiczne zapalenie spojówek), przewodu pokarmowego (alergia pokarmowa).

CHIRURG

Krzysztof Sarnacki, poniedziałek 09.00-13.00 środa 15.00-19.00 (pakiet lojalnościowy)

Zapraszamy Państwa do gabinetu lekarza chirurga w Centrum Medycznym Sorno. Wyposażony w najwyższej klasy sprzęt pozwala wykonywać mniejsze zabiegi chirurgiczne jak np. usuwanie brodawek, włókniaków, znamion, tłuszczaków, kaszaków i innych zmian. Nasz specjalista pomoże Państwu w leczeniu przewlekłych i ostrych schorzeń chirurgicznych. Przyjmuje również pacjentów z chorobami proktologicznymi (choroby odbytu i jelita grubego) z możliwością wykonania rektoskopii (sprzęt jednorazowy). Wykonuje także zabiegi z możliwością badania histopatologicznego (ocena mikroskopowa przez lekarza patomorfologa).

CHIRURG NACZYNIOWY

dr n. med. Marcin Trochimczuk, piątek 8.00-11.00

Konsultacje chirurga naczyniowego - badania USG metodą Doppler  oraz wizyty kwalifikujące do zabiegów w:

Klinika w Klaudynie

ul. Karola Kurpińskiego 15, 05-080 Klaudyn

contact@klaudyn.pl

telefon stacjonarny:
tel. 22 721 81 05

telefon komórkowy:
tel. 510 147 711,  576 100 999


DERMATOLOG

Hanna Piętka-Nowakowska, wtorek 16.00-19.00

Przychodnia Medyczna Sorno oferuje Państwu profesjonalną opiekę medyczną w zakresie dermatologii. Nasz specjalista pomoże w leczeniu schorzeń skóry, jej przydatków (włosów, paznokci) oraz niektórych chorób ogólnoustrojowych, które pokazują się na skórze jak łagodne i złośliwe nowotwory (np. czerniak złośliwy, rumień guzowaty). Nasz dermatolog zdiagnozuje i poprowadzi leczenie wszelkiego rodzaju chorób skóry.

DIABETOLOG

Ewa Gączarek-Belczyk, poniedziałek 08.00-12.00 (pakiet lojalnościowy)

DIETETYK

mgr Joanna Żółkowska, środa 16.00-19.00

lek. med. Anna Nowak

Centrum Medyczne Sorno stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo porady Dietetyka, który opracuje dietę żywieniową dostosowaną do Waszych potrzeb. Dietetyk pomoże Państwu poznać zasady żywienia, psychologię żywienia i technologię gastronomiczną.

ENDOKRYNOLOG

dr n. med. Jerzy Nowakowski, wtorek 16.00-19.00

W Centrum Medycznym w Starych Babicach możecie Państwo zapisać się do lekarza endokrynologa, który zdiagnozuje i poprowadzi leczenie wszelkiego rodzaju chorób związanych z zaburzeniami wydzielania hormonów. Nasz Endokrynolog pomoże Państwu w diagnostyce i leczeniu takich chorób, jak:

 • choroby tarczycy i przytarczycy,
 • choroby przysadki mózgowej,
 • choroby nadnerczy,

GINEKOLOG

Dennis Aduku, (przyjmuje w ramach NFZ i prywatnie)

Joanna Zwolińska, (przyjmuje w ramach NFZ i prywatnie)

Malwina Jaworska- Powałka (przyjmuje prywatnie)


W Centrum Medycznym Sorno oferujemy Państwu pełnowymiarową opiekę ginekologiczną. Nasi lekarze pomogą w rozpoznaniu i leczeniu najczęstszych chorób żeńskiego układu płciowego, jak np.: zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcja, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, prowadzenie ciąży. Na miejscu można wykonać Kardiotokografię (KTG), USG narządów rodnych, cytologię, a także zabiegi chirurgiczne jak np.: kriokoagulacja (wymrażanie tkanek).

KARDIOLOG

Joanna Witczak, (przyjmuje w ramach NFZ)

Andrzej Meissner (przyjmuje w ramach NFZ i prywatnie)


Przychodnia Medyczna w Starych Babicach oferuje Państwu pełnowymiarową opiekę kardiologiczną. Nasz kardiolog pomoże Wam w diagnostyce i leczeniu schorzeń i wad układu sercowo-naczyniowego, serca, aorty i mniejszych naczyń krwionośnych.
Kardiolog pomoże Państwu w rozpoznaniu i badaniu wrodzonych i nabytych chorób serca, układu krążenia, naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego. Poprowadzi leczenie podczas rehabilitacji w przypadku chorób serca i układu krążenia. Wskaże potrzebę przeprowadzenia takich badań jak:

 • EKG (podstawowe, wysiłkowe, śródsercowe, Holter)
 • Echokardiografia (echo serca)
 • Badanie dopplerowskie serca
 • Mapowanie serca
 • Koronarografia
 • Rezonans magnetyczny serca
 • Scyntygrafia serca

W naszej przychodni oferujemy przeprowadzanie takich badań, jak echo serca, EKG.

LARYNGOLOG

Ewa Żurawska, czwartek 15.00-18.00

W centrum Medycznym Sorno możecie Państwo zasięgnąć porady lekarza laryngologa, który rozpozna i poprowadzi leczenie chorób ucha, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi. Nasi lekarze pomogą i doradzą także w schorzeniach związanych z chirurgią gruczołów ślinowych, języka, zatok przynosowych (FESS), kataru (mikrolaryngoskopia).

LEKARZ REHABILITACJI

Anna Milczarek, środa 16.30-18.30

W Centrum Medycznym Sorno uzyskacie Państwo profesjonalną pomoc rehabilitacyjną. Lekarz rehabilitacji pomoże poprawić sprawność fizyczną po przebytych chorobach i urazach. Nasz specjalista poprowadzi Państwa rehabilitację poprzez leczenie ruchem (kinezyterapię), różnymi rodzajami energii (fizykoterapię), uzdrowiskowe, klimatyczne, a także psychoterapię. W przychodni Sorno znajduje się sala wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny, który pomoże Państwu przywrócić sprawność ruchową.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Beata Kiszka, piątek 16:30-19:00

MEDYCYNA PRACY

Dariusz Dudek, czwartek 08.30-16.00

NEUROCHIRURG

Grzegorz Piwowarski, piątek16.00-17.00

NEUROLOG

Elżbieta Marcinkowska, czwartek 15.00-18.00

Krzysztof Brzeszkiewicz - neurolog dziecięcy , środa 16.00-20.00 ( pakiet lojalnościowy )

W naszej przychodni macie Państwo możliwość skorzystania z pełnego zakresu usług lekarza neurologa. Lekarz zdiagnozuje i poprowadzi leczenie chorób związanych z układem nerwowym, takich jak:

 • padaczka, omdlenia
 • migrena i inne bóle głowy
 • rwa kulszowa, barkowa i inne schorzenia kręgosłupa
 • udary mózgu niedokrwienne, krwotoki mózgowe i zaburzenia krążenia mózgowego
 • stany po urazach mózgu
 • guzy mózgu
 • stany po zapaleniach mózgu, rdzenia, opon mózgowo - rdzeniowych
 • stwardnienie rozsiane
 • choroby otępienne (np. choroba Alzheimera)
 • choroby zwyrodnieniowe 
(choroby Parkinsona, Huntingtona, Wilsona)
 • miastenia, miopatie, miotonia
 • polineuropatie

OKULISTA

Paweł Klocek, poniedziałek 17.00-20.00

Dariusz Dudek, czwartek 08.30-16.00

W Centrum Medycznym Sorno możecie Państwo zasięgnąć porady lekarza okulisty. Okulista zdiagnozuje chorobę, sprawdzi jej przyczyny i zaleci odpowiednie leczenie. Aby utrzymać wzrok w dobrej kondycji warto również profilaktycznie badać oczy. W naszej przychodni wykonacie Państwo komputerowe badanie wzroku,badanie dna oka, ocenę ostrości widzenia i inne niezbędne badania.

ORTOPEDA

Tomasz Światłowski, poniedziałek 15.15-17.00

Bernard Rabaniuk,  środa 16.00-20.00,

Szczepan Furman (ortopeda dziecięcy, usg stawów dla dzieci i dorosłych), czwartek 16.00-19.00

Rafał Sotowski, soboty 9.00-14.00


W Centrum Medycznym Sorno możecie się Państwo umówić na wizytę do lekarza ortopedy, który pomoże w leczeniu schorzeń i urazów układu ruchu. Ortopeda zdiagnozuje bóle związane z nieprawidłową budową ciała np. bóle kręgosłupa, jak i te spowodowane urazami sportowymi m.in. łokieć tenisisty, koślawy paluch, zerwane ścięgno Achillesa, skręcone kolano. Wykonywane są zabiegi z osocza bogatopłytkowego.

Dr Szczepan Furman wykonuje USG stawów i narządów ruchu

PSYCHOLOG

mgr Maria Śmigaj, środa 16.00-19.00

mgr Katarzyna Sadowska, sobota 9.00-14.00

Zapraszamy Państwa na indywidualne wizyty do gabinetu psychologicznego Centrum Medycznego Sorno. Uzyskacie tu pomoc i zrozumienie w przypadku takich problemów, jak alkoholizm, depresja, DDA/DDD, narkomania, seksocholizm, a także trudności związanych ze stresującym trybem życia, kłopotach partnerskich itp. w naszej poradni pomoc uzyskają również rodzice, którzy nie radzą sobie ze swoimi pociechami.

PULMONOLOG

dr n. med. Bogdan Hajduk poniedziałek 15.00-17.00

RADIOLOG

Agata Ptasznik, wtorek 17.00-18.30, środa 8.00-12.00, czwartek 8.30-10.30

Tomasz Mosior, czwartek 8.00- 12.00 (usg dla dzieci m.in.usg jamy brzusznej, tarczycy, usg bioderek i usg przezciemiączkowe)

Małgorzata Klocek, czwartek 12.30-15.00

Badania usg.

REUMATOLOG

Marek Krogulec, czwartek 15.45-16.45

UROLOG

Paweł Symonowicz, wtorek 16.00-20.00

Zapraszamy do gabinetu urologicznego Centru Medycznego Sorno. Urolog przeprowadzi pełna diagnostykę i leczenie chorób układu moczowego i męskich narządów płciowych, jak np. przerost gruczołu krokowego (prostaty), kamica nerkowa, nietrzymanie moczu, zaburzenia wzwodu, zakażenia dróg moczowych, niepłodność.

Stare babice
milanówek
grodzisk maz.
Stare babice
milanówek
grodzisk maz.

Partnerzy

logo diagnostykalogo osozlogo NFZ