ikona o nas

O nas

powrót
Homepage
>
O nas

O nas

Gdy 30 lat temu Edyta i Jacek Stankiewicz postanowili zostać fizjoterapeutami wiedzieli, że chcą pomagać innym. Przekonanie, że fizjoterapia może zmieniać czyjeś życie na lepsze, dać nadzieję na powrót do sprawności ruchowej pozwoliła działać z pasją ponad ćwierć wieku.

W styczniu 2018 roku otworzyli już trzecią siedzibę SORNO, po Grodzisku Mazowieckim i Starych Babicach przeszedł czas na Milanówek. Zaledwie 30 minut jazdy od zgiełku centrum Warszawy powstało wysoko wyspecjalizowane centrum medyczne, które dzięki doświadczeniu swojej kadry świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Ścisła współpraca lekarzy i fizjoterapeutów oraz wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt baza diagnostyczno - zabiegowa, pozwala kompleksowo podejść do problemów schorzeń neurologicznych i ortopedycznych, a także indywidualnie dobrać najlepszą drogę postępowania dla Pacjenta. Od zdiagnozowania problemu, poprzez dobranie odpowiedniej diety, programu ćwiczeń i stałej kontroli postępów.

Kwalifikacje kadry i wciąż podnoszone kompetencję znajdują zastosowanie zarówno w  fizjoterapii dzieci i dorosłych

Stare babice
milanówek
grodzisk maz.
Stare babice
milanówek
grodzisk maz.

Partnerzy

logo uniwersytetu medycznego w łodzilogo radiologicalogo wakeforfriendslogo pogongrodzisklogo wawawakelogo spartiacilogo iglilogo medi-polska